Nowe modele Samsunga

 telefony samsungSamsung należy do zdecydowanie najważniejszych producentów smartfonów na rynku, i z pewnością można zaliczyć go do potentatów w tej dziedzinie. Jego flagowym modelem jest Samsung Galaxy, który już wkrótce doczeka się swojej najnowszej odsłony – S 5. Warto jednak pamiętać, że producent ten ma w swojej ofercie wiele innych, niemniej ciekawych rzeczy.

skup telefonówW najbliższym czasie zaprezentowane mają zostać trzy nowe modele Galaxy: Tab 4 – 7.0, 8.0 oraz 10.1. Nazwy te nie są przypadkowe, bowiem informują nas o wielkości ekranu w poszczególnych modelach, choć oczywiście nie jest to jedyna odróżniająca je od siebie kwestia. Pierwszy z nich – teoretycznie ten, który powinien być najsłabszy – wyposażony będzie w bardzo wydajny procesor o mocy 1,2 Ghz oraz pamięć RAM o pojemności 1 lub 1,5 Gb.

Największy z tych modeli będzie dużym tabletem z wyświetlaczem o wielkości 10 cali; parametry skup telefonów krakówtechniczne są tu dość podobne do pierwszego z nich, ale w tym przypadku otrzymamy również 8 megapikselowy aparat fotograficzny oraz nieco wydajniejszą baterię. Jeżeli ktoś jest zainteresowany którymkolwiek z tych modeli, to w poniższej tabeli znajdzie dokładne zestawienie dotyczących ich informacji, zatem wystarczy tylko zapoznać się z nią nieco bliżej.

Partner

Firma skuptelefonow.com  swoją działalność rozpoczęła w 2003 roku i od początku istnienia z sukcesami funkcjonuje na rynku obrotu wtórnego telefonami komórkowymi. Firma zapewnia wysokie ceny skupu telefonów! Jeżeli chcesz sprzedać swój telefon lub kupić nowy w atrakcyjnej cenie - sprawdź ofertę naszego partnera!